Dodávky výpočetní techniky, správa sítí, IT poradenství, kabelážní systémy

   
   
 Mapa stránek
   
     
   
   
 

Home

NWS s.r.o.

Společnost NWS s.r.o. se specializuje na správu IT systémů, zajišťuje dodávky komplexních systémů (kabeláž, počítače, servery, tel. ústředny) a následně poskytuje podporu jeho uživatelům. Pro případ havárie garantuje smluvním klientům expresní servisní zásahy.

Od zahájení činnosti v roce 2003 si již vybudovala stabilní klientelu v sektoru malých a středních firem. Staňte se dalším spokojeným zákazníkem naší společnosti i VY!

Aktuality

  • Řešíte problémy s nespolehlivým zálohováním nebo ještě nezálohujete vůbec? Pro virtualizovaná prostředí doporučujeme řešení společnosti VEEAM. Bezpečné, rychlé a spolehlivé.

  • Novinka v portfoliu - All-in-One Enterprise řešení DELL PowerEdge VRTX (server-storage-networking) je již v prodeji - pro bližší informace prosím kontaktujte obchodní oddělení
  • Nasadili jsme online monitorovací systém na servery a pracovní stanice - díky tomuto systému se dovíme o výpadku zařízení nebo datové konektivity během několika minut. Pro naše zákazníky je nově k dispozici online zálohovací systém umožňující zálohování zařízení s historií změn 28dní. Technologie je vhodná pro mobilní uživatele, záloha probíhá přes Internet do datového centra nezávisle na lokalitě připojení k síti.
  • Pro vzdálenou správu pracovních stanic používáme aplikaci Teamviewer nebo hardwarový management Intel vPro. Funkcionalita vPro umožňuje připojení k desktopu i v situaci, kdy není spuštěný operační systém - díky vPro snižujeme klientům náklady na výjezd technika do vzdálené lokality a čas potřebný na opravu systému.
  • Prodej online služeb Microsoft Office365 zahájen! Naši technici mají zkušenosti se založením, konfigurací a správou online služeb Microsoft - bližší informace získáte od našich obchodních zástupců, kteří vám doporučí správný licenční program dle vašich potřeb. Více informací zde.
  • V květnu 2011 jsme pro interní účely nasadili systém řízení požadavků ALVAO od společnosti ALC. Součástí systému je i modul Asset management pro evidenci majetku včetně softwarových licencí.
  • Chová se vaše počítačová síť "divně"? Odpojují se počítače od sítě, přerušuje se spojení se serverem? Příčinou může být nekvalitní kabeláž. Pro takové případy nabízíme službu měření a certifikace sítí.

 

                                                           

 
         
  Copyright NWS s.r.o. 2007. Všechna práva vyhrazena.