Dodávky výpočetní techniky, správa sítí, IT poradenství, kabelážní systémy

   
   
 Mapa stránek
   
     
   
   
 

ALVAO Asset management

Nástroj poskytující přehled nejen o hardwarové a softwarové situaci.

> Pokračování

ALVAO Service Desk

Systém pro moderní organizace a IT oddělení, které chtějí spolehlivě řídit veškeré úkoly. 

> Pokračování

ALVAO Monitoring

Nástroj pro sledování aktivity na jednotlivých počítačích ve firemní síti usnadňující kontrolu aktivit a výkonu jednotlivých počítačů a zaměstnanců.

> Pokračování

IT bezpečnost

alt
Otázky týkající se zabezpečení počítačových systémů jsou každodením tématem diskuzí IT specialistů i domácích uživatelů. V dnešní době jsou ve sdělovacích prostředcích opakovaně zmiňovány situace prolomení bezpečnosti systémů a zneužití odcizených dat. Bohužel i přes četná varování je mnohými uživateli, IT správci či majiteli firem otázka bezpečnosti podceňována. Amatérské zásahy do nastavení systémů mohou mít fatální následky.

Naše společnost si je vědoma skutečnosti, že pro malé firmy může být zabezpečení na vysoké úrovni cenově nedostupné. Máme však k dispozici cenově přijatelné a zároveň profesionální řešení od společnosti ZyXEL.

> Pokračování

Filtrování www přístupů

V současné době se mnoho firem a zejména škol potýká s problémem, jak zamezit uživatelům přístup na webové stránky s nevhodným obsahem. Během výuky nemá učitel dostatek sil uhlídat žáky, aby nenavštěvovali erotické stránky. Společnost Zyxel, dodavatel síťových technologií, přišla na trh s řešením v podobě firewallu s filtrováním přístupů na základě informací dostupných z centrální, pravidelně aktualizované, databáze. Jedná se o cenově dostupné řešení založené na jednom aktivním zařízení a licenci přístupu do databáze.

> Pokračování

Kabelážní systémy

Základem bezproblémové a bezporuchové komunikace počítačové sítě je správně navržená, nainstalovaná a proměřená kabeláž. Je tedy s podivem, jak je taková „samozřejmost“ v praxi stále méně dodržována a velmi často dokonce přehlížena. Vzniklé chyby neodbornou instalací se pak hledají na jiných místech a jen zřídka se vyřeší. Jelikož jsme si touto skutečností vědomi, snažíme se těchto chyb vyvarovat. Návrh a realizaci svěřujeme do rukou týmu pravidelně školených odborníků. Výsledkem je pak cerifikát s 25-ti letou zárukou na bezporuchovost strukturované kabeláže.

> Pokračování

   
 
         
  Copyright NWS s.r.o. 2007. Všechna práva vyhrazena.