Dodávky výpočetní techniky, správa sítí, IT poradenství, kabelážní systémy

   
   
 Mapa stránek
   
     
   
   
 

Správa informačních systémů

Správa informačních systémů je hlavní činností naší firmy. Orientujeme se na malé a střední firmy, tj. klienty, kterým se nevyplatí platit vlastního správce IT. Výhodou jsou nižší náklady, zastupitelnost techniků (dodavatel si nevezme dovolenou jako zaměstnanec) a úspora nákladů na školení vlastního IT správce. Skutečnost, že technik není k dispozici každý den po celou pracovní dobu z našich zkušeností není problémem. Pro případy neočekávaných událastí poskytujeme smluvním klientům garantovanou odezvu, resp. počátek řešení problému. K dispozici máme náhradní hardware, v případě potřeby rychlé dodávky jsme obvykle schopni náhradní hardware dodat do 4 pracovních hodin.

> Pokračování

IT poradenství

Pokud nemá firma vlastního IT manažera, je pro ni vcelku problematické orientovat se na současním trhu. Těžko se však obracet na prodejce hardware, který ýse snaží spíše prodat co nejvíce zboží a měl co největší marži. Snažíme se jít cestou minimálních nákupů hardware, ale zároveň co nejlépe zajistit chod firmy. Naši specialisté jsou schopni analyzovat potřeby klienta a základě získaných informací doporučit optimální řešení.

> Pokračování

Měření a certifikace sítí

Odpojuje se vám počítač od sítě? "Padá" vám stahování větších objemů dat? Zapojujete do jedné ethernetové zásuvky více počítačů a některé z nich nevidí na síť? Připojíte se k síti nižší rychlostí, než teoreticky dovolují aktivní prvky? Příčinou může být nekvalitní kabeláž!

Klientům, kteří mají pochybnosti o kvalitách svých datových rozvodů, nabízíme službu "Měření a certifikace sítí". Měření provádíme certifikačním měřícím přístrojem Fluke Networks DTX-1800. Výsledkem měření je souhrnný přehled všech datových spojů a ke každému spoji přikládáme detailní charakteristiky.

> Pokračování

Microsoft Online services

> Pokračování

   
 
         
  Copyright NWS s.r.o. 2007. Všechna práva vyhrazena.